lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація

Відгуки компаній

Додати відгук

Нові відгуки

Оксфорд Медікал Волинь
Автор:
Катерина
Дата:
21-07-2017
Багато жінок не усвідомлюють всю важливість відвідування гінеколога вчасно. Можливо їх лякає поганий сервіс і черги. Саме через цих причин я шукала приватну клініку і тепер відвідую Оксфорд медікал. Обслуговуюся у лікаря Валентини Демчук. Лікар грамотна та спокійна. Вона наполягає на відвідуванні гінеколога 2 рази на рік і пояснює це зростанням гінекологічних та онкологічних захворювань. Я можу ії рекомендувати, мені вона допомогла.
Оксфорд Медікал Волинь
Автор:
mary
Дата:
16-06-2017
Рада, що вчасно звернулася до гінеколога і успішно вилікувала дисплазію. Лікар грамотна і уважна. Оксану Яремчук раджу своїм подругам. Треба берегти себе.
Оксфорд Медікал Волинь
Автор:
Ольга
Дата:
16-03-2017
Наблюдаюсь у кардиолога, выполняю назначения. Радует отношения врача к пациенту, как то с участием, с беспокойством. Мне приятно сюда приходить.
ГАРНА ХАТА Французькі натяжні стелі
Автор:
Гарна Хата
Дата:
10-01-2017
Пояснення ВЯЧЕСЛАВу ВАСИЛЬОВИЧу ПОВСТЮКу. Така стеля рахується по габаритам. З довшої на ширшу сторону. Не враховувались при цьому кутки. 1 кріплення під світильник безкоштовно. Сума до сплати була 2551грн. Оплатив клієнт 2440грн (бо небуло більше). Аванс давав при замірах. Чек йому виписали. А договір находиться на торговій точці в Млинові в магазині Наш край. Неодноразово нагадувалось забрати гарантію. Прикріплені фото розмірів https://drive.google.com/open?id=0B8PqfLCFM1uXZUJsN2tTd3J3ZFk https://drive.google.com/open?id=0B8PqfLCFM1uXVGxvYVZOQjAyREU
Оксфорд Медікал Волинь
Автор:
Анна
Дата:
25-12-2016
Пролечилась у Герус Юрия Михайловича и выражаю свою благодарность в виде очередного отзыва на сайте. И в женской консультации есть хорошие врачи, но к сожалению условия хромают. В частную клинику пришла из за сервиса, который экономит мое время, из-за комфорта. Мне хватило пару раз попасть на прием в ЖК, когда в момент моего осмотра дважды заходили то медсестры, то врачи по своим личным вопросам, абсолютно не уважая пациентов. Неоднократно наблюдала, как врачи заводят своих пациентов без очереди, а за прием то платить надо. В оксфорд медикал все иначе, да и деньги другие.Поэтому всех подруг сюда переманила, здесь себя чувствуешь пациентом.
Оксфорд Медікал Волинь
Автор:
Михаил
Дата:
16-12-2016
Спасибо за отношение, подход, внимание и конечно же лечение. Пройдя путь от первой диагностики и до последнего заключающего осмотра, могу сказать, что такое комфортное лечение стоит своих денег. Спасибо Роману Ярославовичу.